בית יוֹפִי

רופא עור מספר לנו הכל על אפילציה לאור הדופק

Written by admin

השערות שלך מקשות עליך והיית רוצה להיפטר מזה … מה אם תנסה את אפילטור האור הפועם? במאמר זה, ד”ר נינה רוז, רופאת עור בפריז, מספרת לנו את כל מה שאתה צריך לדעת על דרך חדשה זו של אפילציה, בצורה עמידה יותר וכמעט קבועה: איך זה עובד, באיזה אפילציה לבחור, ההמלצות ל מניעה והתוויות נגד.00:00 of 01:44נפח 0%

כיצד פועלת הסרת שיער בהירה פועמת?

הלייזר, אותו אנו מכירים היטב בתרגול, ואור דופק (הנקרא גם IPL עבור Intense Pulsed Light) הם שני סוגים של מכשירים הפועלים באותו אופן על השיער: אנו שולחים אור שייקלט על ידי את הפיגמנט השחור של השיער. האור הפועם במקום הופך לחום ויוצר כוויה מיקרו. התגובה התרמית הזו בשורש השיער (הנורה) היא זו שמשנה ומאטה את הצמיחה המחודשת. המנגנון פשוט: האור הופך לחום באופן מקומי כדי להרגיע את הנורה שהופכת את השיער. מהפגישות הראשונות השערות נושרות וכמעט ולא צומחות.

מה ההבדל בין הסרת שיער בלייזר לאור פעמו?

הסרת שיער בלייזר ואור פועם פועלים באותה פעולה על השיער, אך משתמשים בטכניקות שונות. הלייזר פולט קרן אור מרוכזת חזקה במיוחד להסרת שיער באופן סופי. אור דופק הוא שיטת אור מפוזרת וחזקה פחות לשימוש ביתי והסרת שיער למחצה קבועה. אור דופק פחות פולשני, והוא יעיל באותה מידה בתנאי שאתה נוגע באופן קבוע באזורים המגולחים (כל חודשיים או 3 חודשים לאחר המפגשים הראשונים).

מהן ההמלצות שלך לשימוש באור דופק?

  • העור חייב להיות בהיר מספיק (I עד V) כדי להתמקד ככל האפשר עם השיער (שעליו להיות עבה וכהה ככל האפשר).
Image par devansee de Pixabay

אם יש לך עור כהה, עליך להתאים את המכשיר להגדרות עוצמה רכות יותר מאשר לעור בהיר . ואכן, אור דופק אינו סלקטיבי, הוא אינו מבדיל בין השיער לעור. הוא קבוע על חום, שחור ואינו מבחין באופי המטרה. כדי למנוע כוויות ולהבטיח שימוש בטוח, יש לכוון את האפילציה למצב נמוך יותר.

עליכם להיות בטוחים כי שיערכם מספיק שחור או כהה ועבה: השורש חייב להיות שם ביום הטיפול. לפני שתמשיכו בטיפול באור פועם, עליכם להתגלח (באותו היום) או אפילציה (24 שעות לפני). השורש יישאר מזוהה מתחת לעור על ידי הפלאש, מכיוון שהתקנים אלה מגלים רק מטרות עבות וגלויות מספיק. לכן הם לא עובדים על שיער פוך, בהיר או שיער עדין. ככל שהעור בהיר יותר והשיער השחור / כהה, כך הניגודיות חזקה יותר. ואז טכניקת האור הפעמית תהיה יעילה יותר.

מומלץ לא לנסות לאפילציה למטה . בין אם זה לייזר רפואי או אור דופק, לעולם לא ניתן לאפילציה למטה. האור מסתפק בחימום המורד, תוך סיכון להפוך אותו לשיער שחור ועבה! מנגנון זה נקרא צמיחה מחודשת פרדוקסלית.
לכן אסור לגעת במטה, בפרט בפנים ובאזורי הגוף המכוסים בשיער דק במיוחד. מדובר בשערות לא יציבות שממריצים אותם בקלות על ידי חום.

מהן התוויות נגד?

  • רופא העור יעץ לנו בבירור להשתמש באור דופק אצל מתבגרים . עדיף לחכות עד גיל 20 לפחות כדי להתחיל, כדי לוודא שהשיער התבגר. לפני גיל 20 השיער עדיין נמצא בשלב ההתפתחות שלו, הוא מגיב בצורה גרועה יותר לאור.
  • הסרת שיער בהירה פועמת אינה מומלצת גם באזורי עור מקועקעים ומנוקבים או עם שומות. ברור שכל נגע בעור מונע את השימוש במכשיר תאורה פועם.
  • הסרת שיער פעמית אינה מומלצת גם אם הינך בהריון או מניקה.
  • ולבסוף, הקפד לקרוא ולכבד את תנאי השימוש, ישנם אמצעי זהירות ספציפיים לאנשים בטיפול תרופתי (כימותרפיה, תלויים באינסולין וכו ‘).

האם אוכל להשתמש באור דופק בכל אזורי הגוף?

תחום האידיאליים להסרת שיער אור פעם הם בתי השחי, פן ( מעל השפות), את קו הביקיני (למעט הריריות, שפות קטנות ובאזורים רגישים), כמו גם את הרגליים התחתונות. מעבר לכך, בירכיים או באמות, התוצאות פחות טובות. כשהשערות עדינות יותר, אזורים אלה מגיבים פחות טוב לסוג שיער זה.
לבסוף, כמפורט כמה שורות לעיל, לא מומלץ להסיר שיער בהיר בפעמו באזורים של עור מקועקע, מנוקב ו / או עם שומות.
ומעט דיוק, הסרת שיער בהירה פועמת מתאימה גם לגברים, לאותם אזורים, למעט בזקן ובאשכים.

האם לאור הדופק יש השפעה על מראה העור?

באופן מפתיע, חימום העור באופן קבוע יכול לעורר קולגן , כלומר ייצור קולגן. אשר על כן יכול להיות בעל השפעה נגד קמטים, אנטי אייג’ינג וממצק. העור עשוי להיראות רך יותר. ומעל הכל: אנו מחסלים כ -90% מהשערות, כמעט לצמיתות!

מה תהיה העצה שלך בבחירת המכשיר?

רופא העור אמר לנו לתת עדיפות למכשירים המכליפים המותגים הידועים והמוכרים, העומדים בתקנים צרפתיים או אירופיים, עם ציון CE כהוכחת איכות.
אם יש לך ספק לגבי שעירותך או גוון העור שלך, אל תהסס לפנות לייעוץ לפני כל שימוש אצל רופא העור.

הייתם מבינים את זה: אור דופק הוא העתיד של הסרת שיער! למעשה, בכתב אישרנו את ה- Braun Silk Expert Pro 5 השימוש המהיר והקל שלה מבטיח הסרת שיער ללא כאבים ומתמשכת. הודות לטכנולוגיית SensoAdapt שלה, המצלמה מתאימה אוטומטית את העוצמה עם כל פלאש כדי להבטיח את האיזון הנכון בין יעילות ובטיחות.
התוצאות הראשונות נראות לאחר 4 שבועות של שימוש. דווקא מעודד להמשך הטיפול! ככל שהבזקים מתקדמים, השיער הלא רצוי צומח במהירות פחות פחות … אז בכלל לא. הודות לראשו המדויק ניתן להשתמש במכשיר בכל אזורי הגוף, אפילו ברגישים ביותר כמו קו הביקיני או הפנים.

עצה ואמצעי זהירות: משקפי מגן

העצה שלנו: הרכיבו משקפי מגן IPL על מנת להפיק את המקסימום מהפגישות, ללא סיכון לעיניים.

About the author

admin

Leave a Comment