בית תִינוֹק

לאחר שלוש הפלות, היא מולידה שלישיות

Written by admin

לאחר 3 הפלות בחלוף שנה, אישה בת 30 ילדה שלישייה. היא גילתה שנים מאוחר מדי שהיא סובלת מפתולוגיה המסוכנת לעובר.

העתיד יכול לפעמים להתגלות כמפתיע מאוד. האנה, אם בריטית בת 30, מראה לנו את זה. לאחר שילדה את בתה הראשונה איזבלה במאי 2018, הצעירה ובן זוגה סיובאן החליטו לא לעצור שם. לאחר מכן הם החליטו לקרוא לאותו תורם זרע אנונימי כמו לילדם הראשון.

למרבה הצער, ההזרעות לא פעלו. ואכן, DailyMail מדווח כי חנה עברה סדרת הפלות, ועברה 3, כולם בשלבים שונים של הריון, בקושי בשנה. שתי הנשים איבדו יותר ויותר תקווה כאשר הרופאים איכזבו אותן בהדרגה. לכן הם קיבלו את ההחלטה לשלם עבור טיפול פרטי ב- CARE Manchester Fertility באוגוסט 2019.

סיובאן לא הצליחה להיכנס להריון מכיוון שעברה בעבר כריתת רחם מלאה, הסרת הרחם כולו, לאחר ניקוב המעי.

גילוי מדהים

לאחר ביצוע בדיקות רבות התברר כי האנה תמיד סבלה מתסמונת אנטי פוספוליפידית, הפרעה במערכת החיסון המגבירה את הסיכון לקרישי דם. תשובה ברורה שבאה לבסוף לתת הסבר לכל ההפלות הללו.

חנה חשפה שאחרי שאיזבלה נולדה, היא לא הרגישה טוב, שדבק לאורך זמן. לדברי הרופאים שפגשה, היא בהחלט סבלה ממחסור בברזל, ” ליקויים בזה, בזה “. לימוד הסיבה האמיתית למחלותיה הפחיד אותה, אך מצד שני הקל עליה מאוד. חנה הצליחה אפוא לטפל בעצמה כראוי בנוגדי קרישה.

הנס

אז החליטו בני הזוג להשתמש בשתי הביציות האחרונות של האנה מוכנות להזרעה. הקסם, או המדע עבד אז, והצעירה נכנסה שוב להריון אחרי שנים של לחימה. שמחה עזה לשתי האימהות, שהלכה וגברה כשגילו שחנה מצפה לשלישיות! ב- 13 באוגוסט קיבלה המשפחה הקטנה את אליס, אוולין ואמליה. חדשות נהדרות שאמהות צעירות יכלו סוף סוף לצעוק לכל העולם … מכיוון שהחליטו לשמור על ההריון פחות או יותר בסוד, מסיבות ברורות בגלל המשבר הבריאותי והסיכונים האפשריים במהלך ההריון.

לידת השלשות הייתה הקלה אמיתית ואושר אינסופי עבור האנה וסיובן. 3 ילדות קטנות ל -3 הפלות. “זה היה פשוט מדהים. שנינו היינו כל כך המומים, אבל כל כך מאושרים שאחרי שהפסדנו 3, יש לנו עכשיו 3 ” , אמרה האנה לתקשורת הבריטית.

” כזוג הומוסקסואלי היינו צריכים לממן את כל החוויה הזו בעצמנו, שהייתה מסובכת מאוד ” מסרה האם הצעירה. ואכן בני הזוג הוציאו לא פחות מ -20 אלף לירות בהוצאות רפואיות. אבל אחרי הכל כמו שאומרים, כשאתה אוהב, אתה לא סופר.

About the author

admin

Leave a Comment