בית בְּרִיאוּת

בדקתי את השתן, ואני אספר לך הכל על זה!

Written by admin

האם אתה זוכר את הדחף הזה לעשות פיפי כשאין שירותים בקרבת מקום? והפסטיבל הזה, שבו חיכית אחרי 50 איש להצטרף לכס המלכות? בואו נודה בזה, כולנו חלמנו שנוכל לעשות פיפי בעמידה! חדשות טובות, שתן עומד הוא האביזר, ובדקתי אותו בשבילך …

פיפי עומד: נושא בריאות הציבור של החברה

אם אני שואל את עצמי את השאלה “לעשות פיפי כאישה”, זה לא קשור לאירועים עכשוויים.
כבר כמה חודשים שאנחנו חיים במסכות, מחוטאים, כפפות, מתעטשים במרפקים וחיים עם מלאי ג’ל הידרו-אלכוהולי בפחיות שלמות. כשחזרתי למשרד ובתי הקפה נבהלתי מההיגיון האבסורדי הזה: לבישת המסכה ברציפות לכולם, שטיפת ידיים שיטתית, שפשוף אינטנסיבי של כל משטח …
בינתיים אנחנו הנשים , בואו נמשיך לשים את ישבנו בעליזות על הקערות , בשלווה, זן ושקט.
מישהו יכול להסביר לי את זה!?

זו הייתה ההזדמנות או לעולם לא לצלול ולמצוא אלטרנטיבה שהיא מעשית, נקייה, אקולוגית ומותאמת לאנטומיה שלנו. אם כמוני אי פעם ניסית לעשות פיפי בעמידה, שנינו יודעים שזה לא עובד. אין ספק שזה מקל, אבל הוא מרטיב.
אז הלכתי למנוע חיפוש והקלדתי: “אישה פיפי עומדת” שלושה ימים אחר כך קיבלתי את היקר שלי: השתן העומדת …

אני עובד בטלוויזיה, שקוע במאמר שלי. אני רוצה לעשות פיפי כבר שעה, וכמו בכל פעם שאני מרוכז, אני דוחף את הרגע עד שלפוחית ​​השתן שלי מלאה. מעבר הדואר, אני עוצר ונפתח לדוור (אם הוא ידע).
אני פורש את החבילה, ומגלה קופסה די כחולה בהירה שנכנסת לי ביד. בפנים, מעין צינור שיוחדר למשפך. ברגע זה יש לי חיוך על שפתי שמגיע עד לאוזניי …

לא אחד ולא שניים, אני מכניס את השופר הנוקשה למשפך ובודק את התווית בפעם האחרונה (בפעם הראשונה שאני עומד, אתה מבין …)
“עומד משתין היגייני, אקולוגי, קומפקטי, רב פעמי, מעשי”? המילים האלה הן הבטחות יפות, אני מחליט לבדוק את הדבר מיד.
אין ספק: החלק הארוך של המשפך מונח על הפות, מקיף את האזור שמתחיל מראש הדגדגן עד כ -2 ס”מ מתחת לנרתיק . אני מציב את המשתנה, עומד מול האסלה, מסלק! הַפסָקָה.

הדבר היחיד שיכול לגרום להתזה הוא הצחוק שלי: אני מבין לראשונה את סמל התנועה הקסום הזה של כל הכוח הגברי. קח טיפ ביד, כיוון לתחתית קערה, ראש מורם, חזה ישר, גאה.

אני מרגיש נחשול פנימי מאוד מוזר של יכולת-יכולת. ברור שניחן בכישרון, אין להכריז על שום טיפה (ואגב היה לי צחקוק והכל בסדר).
מסר אליך גבר: אתה באמת יכול להתאמץ, אפילו אישה יכולה להשתין בעמידה בלי לעזוב שירותים רטובים.
יכול להיות שזו טקטיקה לגרום לנו לכלבה? בנקודה זו אנהל את חקירת הפין המתיז, אעדכן אותך.

בקיצור, לאחר שהקלתי את שלפוחית ​​השתן מהמקבילה לקנקן מלא, אני מסיר את השתן , סוגר את הזבוב שלי, התיק נסגר!

Image par Mike Popp de Pixabay
  • אין ישבן שנח על הקערה, שימושי מאוד במקומות מפוקפקים, בשירותים ציבוריים ובחופשות קמפינג! בתהליך תוכלו להימנע מיציבה לא נוחה של חצי עמידה / חצי סקוואט כמו סקוואט.

נוח:

  • אתה רק צריך למקם את החלק הרחב ברמה של השופכה שלך, כדי להתחתן בצורה מושלמת עם הפרטיות שלך. אין עוד צורך להוריד חצאיות, מכנסיים, גרביונים, תחתונים, מכנסי ישיבה וכריעה עם ייסורי מעבר בלתי צפוי מאחור … בואו נחשוב גם על נשים בהריון, לאחר ניתוח ועל כל אדם עם מוגבלות בכורסה !

קוֹמפָּקטִי:

  • ברגע שנמצא בתיבה, השתן העומד לא תופס מקום! להחליק לתיק שלך למקרה, לפני בילוי לילי בבר, במהלך טיול עם חברים, טיול בטבע …

נקי והיגייני:

  • לאחר השימוש, פשוט שטפו את השתן בצורה זקופה ואחסנו אותו בכיסו. בהיעדר כיור, מגבון חיטוי או רקמה ספוגה במים יעשו את העבודה!

ידידותית לסביבה וקיימת:

  • דגם זה ניתן לשימוש חוזר לאין ערוך, אך ישנן גם גרסאות חד פעמיות.

טוב לבריאות :

  • הימנעות מהשתין רע לפרינאום שלנו. שמור את פרינאום, פיפי ברגע שהדחף קיים.

דעתי: רק כדי למות פחות טיפש (והישבן בטוח מחיידקים), המצאה זו מבריקה וברורה כשחושבים על זה. רק במאה ה -21 הושק סוף סוף המשתנה לנשים …
ההערכה המעשית שלי: הימנע מהמתנה לדחף שיהיה מוחץ, הלחץ עלול להיות קשה לשלוט. נסה זאת לראשונה בבית או במקלחת, על מנת לנהל את השימוש במוצר.

מודל זה מיוצר בצרפת באהבה, על בסיס ביו פלסטיק. שתן נשי לכל הפות בעולם. לפסטיבלים וטיולים, אך גם במהלך ההריון או לאחר ניתוח. האביזר הקומפקטי, הנוקשה והארגונומי. הגרסה הנשית והניידת למשתנה המסורתית לגברים.

שתן ושתן לנשים: כל מה שאתה צריך לדעת

לשימוש חוזר או חד פעמי, הושקו מספר גרסאות של שתן. מותגים אפילו דמיינו את המשתנה הקולקטיבית הראשונה לנשים … היינו סקרנים לדעת את דעתך!

באריזות של 10 או 20, המשתנות החד פעמיות של טנין מצילות חיים, או כמעט! במטוס, בטיול או בנשים בהריון, ערכות המשתנה הניידות מקרטון דוחה מים מאפשרות לך לעשות פיפי בכל מקום. דיסקרטי, בצורת משולשי בד, הם מחליקים לתיק לשימוש בכל עת. הצדדים הרחבים יותר של הבדים מונעים התזה: ערבות היגיינה אינטימית מושלמת.

המהפכה מתבצעת עם המשתנה הזו של GoGirl שהופקה באהבה בארצות הברית. מומלץ מסיבות רפואיות (תקופה שלאחר הניתוח, לידה מסובכת, אדם עם מוגבלות וכו ‘) או לשאלה של היגיינה נשית, מוצר זה נמנע מרגעים מביכים של חיפוש פעיל אחר שירותים או שיחים! מוצר סיליקון זה לשימוש חוזר, היפואלרגני ובריא, מאפשר לך להשתין בצורה נוחה. הודות לחומר הדוחה מים במיקרו של המוצר, שתן אינו נשאר על הקירות. שקיק האחסון הכלול במוצר מאפשר לאחסון דיסקרטי בתיק.

שתן זה מאפשר לך להשתין ללא כל מגע עם שירותים. לא עוד סקוואט מביך ומיקרובי אסלה מלוכלכים. במהלך קמפינג או במהלך פסטיבלים, שתן סיליקון זה מסתגל לאנטומיה של כל אישה. כדי לנקות אותו, פשוט שטפו אותו במים חמים (או נגבו אותו במטלית ניקוי), לפני שהניחו אותו חזרה אל כיס המגן שלו.

מידע נוסף על המשתנה הניידת Pipilotta (משלוח חינם באמזון

שתן נשים: הסיפור

היית צריך להיות אישה כדי לחשוב על זה:

  • בשנת 2017, עלה מגאלי צ’אלויו לרעיון לפתוח בקמפיין של אוללה כדי ליצור את “pissedebout” . הרעיון: לעצב חפץ פרקטי, נוודי, אקולוגי וניתן לשימוש חוזר, כדי לאפשר לנשים לעשות פיפי בעמידה בכל עת.
  • במהלך אותה תקופה, המשתנה הקיבוצי הראשון לנשים Lapeeנולד, מיוצר על ידי ג’ינה פריאר, היוצרת שלו. אדריכלית במקצועה, דמיינה לעצמה שתן נשי בצורת סליל וורוד ממתק. מושג אקולוגי מאחר וחלל זה עשוי מפלסטיק ממוחזר ומיחזור 100% ויכול להכיל עד 3 נשים בו זמנית. המטרה היא לפתוח את השירותים הציבוריים בבטחה מוחלטת. המשתנות הקולקטיביות הללו מאפשרות לנשים להתכופף ולעשות עשיית צרכים, מבלי לחשוש שייראו אותן! ההתקנה הראשונה של המשתנה של לאפי התרחשה בטולוז, ראשונה בצרפת. בדומה למשתנה הגברית המסורתית, גרסה ידידותית לנשים זו עשויה להיות העתיד של שירותים ציבוריים. בשנת 2019, פסטיבל קיץ הרטט היה אירוע המסיבה הראשון שהתקין את המשתנות לנשים של לאפי, ואמר “פיפי קטן לאנושות, צעד גדול לנשים “.

מה זה שתן עומד?

שתן עומד הוא אביזר המאפשר לנשים להשתין תוך כדי עמידה, מבלי להישען על קערת שירותים או להגיע למצב כריעה. חד פעמי או רב פעמי, אביזרים אלה קלים לשימוש, פרקטיים והיגייניים.מהם הסוגים השונים של שתן עומדת?

המשתנה הניידת החד פעמית:
אידיאלית אם אתה זקוק לה מדי פעם או אם אינך מעז ללכת על הגרסה הרב פעמית. עצה קטנה: נסו זאת בפעם הראשונה במקלחת, על מנת להבין טוב יותר את היציבה.

עמידה חוזרת לשימוש חוזר:
לשימוש קבוע יותר, בברים, נסיעה, טיולים רגליים או במצבים מיוחדים (הריון, נכות, כסא גלגלים, שכיבה במיטה, ניתוחים וכו ‘) /

ארגונומי, השתן הוא מתאים לכל הנשים.מתי ואיך משתמשים בשתן עומד?

תוך כדי נסיעה:
טיולים רגליים, הליכה, נסיעה, נסיעה ארוכה ברכב, מטוס, רכבת …

במקרה של מצב פיזי או רפואי מיוחד:
אדם בכיסא גלגלים, מנוחה במיטה שלאחר הניתוח, אשפוז, בריחת שתן, פתולוגיה בפרט, הריון.

About the author

admin

Leave a Comment