בית בְּרִיאוּת

נפיון בנרתיק: מאיפה זה בא ואיך להניח אותו (או להימנע ממנו)?

Written by admin

אתה באמצע האהבה, הכל הולך טוב להפליא, כשלפתע … רעש מעצבן בורח מהנרתיק שלך. ה”פראוט “האימתני (התכווצות של הכוס והנפיחה) מתרחש כשלא מצפים לזה וגורם לאי נוחות רבה במיטה.

“Frout”, “fart fart”, “pussy fart” … לא משנה איזה שם קטן אנו נותנים לו, הנפיח הנרתיק מטריד רבים מהלולים ומהווה “אהבה-להרוג” אמיתית עבור חלק · e · s. כשזה קורה לנו (לרוב, כשאנחנו לא מצפים לזה), אנו מרגישים צורך להתחיל בהסבר ארוך כדי להצדיק ש- NO, זה לא נפיח קלאסי. וזה נכון: לא רק שקפואה לא באמת נפיחה, אלא שאי אפשר לשלוט בה. אז מה לעשות? לְהִתְנַצֵל? לִצְחוֹק? מה אם במקום לנסות להימנע מכך, הרמנו את טאבו של הנפיח?

מהו נפלי בנרתיק?

התפלחות בנרתיק, המכונה גם הפליצה, פלטוס נרתיק, פרוליטאס וולבה או “frout” הוא הצליל שיכול להתרחש כאשר אוויר בורח מהנרתיק. הקפאה, שהרעש שלה זהה לקול שיוצא מהישבן, יכול להיות רגע מעצבן מאוד באמצע תעלולים. בלתי נשלט, הוא מבולבל במהירות – שלא בצדק – עם נפיח קלאסי ונתפס רע על ידי בן / בת הזוג שלך. עכשיו, בואו נחזיר את האמת: זפת היא לא נפיחה .

להפליץ הנרתיק אין שום קשר לפלישת מעיים. זה לא גז, זה פשוט אוויר. נפיח קלאסי מגיע מתסיסה של חלק מהאוכל שאתם אוכלים ומצטבר של גז מעיים. במקרה של נפיחה בנרתיק, האוויר שנכנס לנרתיק במהלך חדירתו (של פין, אצבעות או צעצוע של sext) יוצא לאחר מכן. אלמנט נוסף המבדיל אותו מהנפיחה: הנפיון הוא חסר ריח .

מהם הגורמים להפליצות בנרתיק?

כמה גורמים מסבירים את הצלילים הנרתיקיים האלה. ברוב המקרים זה קורה במהלך יחסי מין. ככל שנרתיק פתוח יותר, כך גדל הסיכוי שאוויר יכנס אליו. עם זאת, במהלך קיום יחסי מין, בהשפעת עוררות, הנרתיק מתרחב ונפתח יותר, ויוצר יותר מקום לאוויר להתמקם. חדירה קדימה ואחורה בנרתיק, עם האצבעות, צעצוע של סקס או הפין מאפשרים את כניסת האוויר, שמגיח אז ברעש. משומנים מאוד נרתיק גם מקדם את כניסת האוויר. אותו מצב מתרחש כאשר דופן הנרתיק אינה מקיפה היטב את הפין במהלך קיום יחסי מין. מצבים מיניים מסוימים כמו סגנון כלבלב מעודדים רעש בנרתיק וגם הכנסת האצבעות תורמת לו יותר.

עם זאת, הפליצה בנרתיק אינה רק על יחסי מין. נשים שילדו בנרתיק נוטות יותר ללקות בקיבה בגלל הנרתיק שלהן רגוע יותר. בנוסף, חוסר הטון של פרינאום הוא גם גורם המעדיף פיצולים בנרתיק. לבסוף, קורה גם שהקפיצה מתרחשת במצבים אחרים, במהלך תרגול היוגה (מנח הנר), כפיפות בטן וכו ‘.

אילו עמדות מיניות מקדמות הקפאה?

בואו נהיה ברורים, הנפיון הנרתיק פחות מתייחס למצב מיני מאשר לאנטומיה של כל אחד מהם. כל הגופים שונים וזה משתרע על החלקים הפרטיים. חלק מהנשים נוטות לפליצות בנרתיק יותר מאחרות, תלוי בצורתן ובאורך דופן הנרתיק שלהן.

עם זאת, סקס פיקנטי עם הרבה שינויים במיקום יכול להגדיל את הסיכון שלך. ידוע כי סגנון הכלבלב גורם לפליצות רבות יותר, מכיוון שנשאבות הנרתיק מואצות ביתר קלות. תנוחות מין “אקרובטיות” נוטות יותר לגרום לאוויר הזה להימלט מאשר המיסיונר: למשל כאשר הירכיים מורמות מעל ראשך או על כתפיו של בן / בת הזוג במהלך תנוחת הסדן .

עם זאת, האם עלינו באמת לסרב לעמדות מסוימות מחשש להשחרר נפיחה?

כיצד להגיב לפליצות בנרתיק?

ברוב המקרים, אתה לא יכול להרגיש שנחש הנרתיק מגיע ולכן אי אפשר לשלוט בו. אין צורך לעשות מזה עניין גדול, הכי טוב זה לצחוק ולא לדאוג.

אל תתנו לפליץ הנרתיק לקלקל לכם את הדק. במקום לשנות את חיי המין שלך כדי למנוע רגע קצר של מבוכה פוטנציאלית, הזהיר את בן / בת הזוג שזה יכול לקרות! או שלא, ובמקרה הטוב, בן הזוג שלך יצחק בקול רם. צחוק עוזר לדה-דרמטיות ולפרק את המין, אז נצלו אותו!

אפשר להבין שזה מביך, במיוחד כשהוא מחליק ממך בנוכחות בן / בת זוג מין לא ידוע. אם בן הזוג שלך נראה מופתע, הסביר שמדובר רק באוויר ושהוא נפיח בנרתיק, לא אנאלי. זה נורמלי ופיזיולוגי לחלוטין ואין שום דבר מטריד! ובמקרה הגרוע, קרא לו את המאמר הזה. אין מה להתבייש ולהתנצל עליו: זה משהו נורמלי שקורה לכולם (כן, באמת).

About the author

admin

Leave a Comment