בית הֵרָיוֹן

18 ביטויים לומר לילדך … ושהוא תמיד יזכור

Written by admin

חיי היומיום יכולים להיות מלחיצים מאוד אצל ילדים, ולפעמים אנחנו אפילו שוכחים איזה מזל יש לנו. כמו כן, חשוב ללחוץ על הפסקה מפעם לפעם כדי להזכיר להם עד כמה אנו אוהבים אותם, ולנצל את ההזדמנות לתת להם עצות על החיים.נפח :

להלן 18 משפטים חמודים שהורה יכול לומר לילדו, ושאותם הם תמיד יזכרו. הדבר החשוב הוא שהוא יודע שתמיד תהיה שם לאהוב, לעזור ולתמוך בו.

1. תמיד אהיה שם בשבילך. תמיד !

אחד הדברים החשובים ביותר לדעת הוא שלעולם לא תהיה לבד , כי אני תמיד אהיה בצד שלך. בכל מה שאתה חווה בחיים, גם זמנים טובים וגם רעים, וגם אם לכולם יש את הגב עליך. כשתהיה מבוגר ותעזוב את הבית אני אהיה שם אם תזדקק לי.

2. אני אוהב אותך כמו שאתה

האם אתה לא צמרת בכיתה שלך, או הכי אתלטי? זה לא משנה! מבחינתי, אתה מושלם בדיוק כמו שאתה.

3. כולם עושים טעויות

דע שזה לא משנה אם אתה לא מצליח בכל מה שאתה עושה. הדבר החשוב הוא לא לוותר, ולא להרתיע את עצמך. אם אתה נופל, קום, ואני תמיד אעזור ואתמוך בך במשימה זו.

4. הביטו באנשים סביבכם

לפקוח את העיניים למתרחש סביבך. אל דאגה רק לעצמך, אלא גם לסובבים אותך. העולם שאנו חיים בו הוא לא קל כל יום, אז אנחנו צריכים ללמוד ביחד לחיות ו להישאר ביחד.

5. שימו לב לעצמכם

אה … אם הייתי יכול הייתי שומר אותך בצמר גפן לידיי לנצח, כי הפחד הכי גדול שלי הוא שמשהו יקרה לך. למרבה הצער, אתה צריך להתבגר ולחוות חוויות משלך. אבל אל תתבאס כשאני אומר לך ללבוש את קסדת האופניים שלך, או להתכסות כדי לצאת החוצה. שמור על עצמך ועל חייך, כי יש לך רק אחד.

6. אתה מיוחד

אתה ייחודי ומיוחד, לעולם אל תשכח את זה. עם זאת, עליכם לדעת כי כל אדם בעולם הוא גם ייחודי ויקר, לכן עליכם להעריך את עצמכם אך גם להתחשב באחרים.

7. משמח אחרים

שתף את האושר שלך. תן לצחוק שלך, לשמחה שלך, לאנרגיה שלך ולוויבובים החיוביים שלך להציף את חייהם של אחרים, תאמין לי, הם יחזירו לך את זה.

8. שמור על ראש פתוח

היום אתה קטן והחיים נראים לך ארוכים, אבל תאמין לי, הם לא. אל תסגור את הדלתות לחוויות חדשות או לאנשים שרוצים להיות קרובים יותר אליך. היו אמיצים ונסו דברים חדשים! ככה, כשאתה בסוף החיים שלך, אתה תסתכל אחורה ותגיד לעצמך “אין לי שום חרטה” .

9. רדפו אחרי חלומותיכם

האם יש לך חלום? אז אתה צריך לעשות הכל כדי שזה יקרה. אם אתה מאמין בזה בתקיפות ועובד קשה, אני יודע שתצליח. ואם למרות מאמציך, זה לא עובד, אל תתייאש , זה עדיין לא נגמר.

10. אתה יפה, מוכשר ואינטליגנטי

אני לא יכול להגיד לך מספיק כמה אתה נהדר. אתה נדיב, יצירתי, מלא משאבים … ואם לפעמים תשכח את זה, אני תמיד אהיה שם כדי להזכיר לך.

Image par Bessi de Pixabay

11. העז לחוות את דעתך

אל תפחד להגיד למה אתה מתכוון. סמכו על הרעיונות שלכם, ועל עצמכם, מכיוון שהערכים שאנו מאמינים בהם חשובים. בזכותם אתה יכול לשנות את העולם, מי יודע! לעומת זאת, אל תשכח שגם לאנשים אחרים יש דעות , שאולי אינך מסכים איתם. לכל אחד יש את הזכות להביע את עצמך, ועליך לדעת להקשיב.

12. התייחסו לאחרים בכבוד

אני רוצה שתכבד תמיד עם אחרים. לא משנה מה הגיל, המגדר, צבע העור או התרבות שהם מייצגים. דע שאם אתה רוצה שיכבדו אותך , עליך להתחיל לכבד אחרים ולעולם לא לעשות לאחרים את מה שלא היית רוצה שאחרים יעשו לך.

13. היו סובלניים

כולם מחפשים למצוא את מקומם בעולם הזה, בדיוק כמוך. למרות שכולנו שונים, עמוק בפנים אנו שואפים לאותם דברים. אז אל תפחדו מהבדל, וקבלו אותו על כל צורותיו. אל תראו בזה חולשה , אלא כחוזק ותמיד צד עם האדם שהוא לבד נגד כולם.

14. העולם הזה זקוק לך

כמה ימים אתה עשוי לתהות “למה אני חי?” “,” האם יהיה הבדל בלעדיי? ” … כמובן שיהיה הבדל, וזה יהיה משמעותי! אתה משמח הרבה אנשים, והם באמת דואגים לך , אני קודם.

15. החיים לא תמיד יהיו ורודים

אני מאחל לך רק אושר ודברים יפים לחוות, אך למרבה הצער יהיו גם תקופות קשות, וזהה לכולם. יום אחד בטח תשבר לך הלב ותחשוב שלעולם לא תקום. ובכל זאת, אחרי הגשם מגיע מזג האוויר הטוב , ואתה יכול לסמוך עלי שאעבור את הניסויים האלה.

16. אבל כמה החיים יפים!

יש כל כך הרבה תקופות נפלאות בחיים … כל כך הרבה שהן עולות בהרבה על הרעות. דעו כי גם במצבים השליליים ביותר תמיד יש משהו טוב ללמוד.

17. להיות עצמך

יהיו מקרים שבהם אתה מפקפק בעצמך, ואפילו היית רוצה שתהיה מישהו אחר. יש אנשים שגם ינסו לשנות אותך אבל לא להיכנע, תמיד להיות עצמך. היו גאים להיות מי שאתם , זה מאוד חשוב.

18. אני תמיד אוהב אותך

הדבר האחרון שאני רוצה לומר לך, ושאמשיך לספר לך כל יום בחיי, הוא שאני אוהב אותך ושאני אוהב אותך תמיד. לא משנה מה שתעשה, אתה האושר הגדול ביותר בחיי, ואני מודה לך על היותך לצידי.

About the author

admin

Leave a Comment