בית בְּרִיאוּת

וירוס קורונה: כיצד לחטא את הטלפון החכם שלך? עצת מומחה

Written by admin

חיידקים וחיידקים מתרבים בסמארטפונים, במסכים, בטאבלטים, במקלדות, בעכברי המחשב, בכבלים או באוזניות. לנוכח החירום הבריאותי הנוכחי, חיוני לבצע ניקוי יעיל של מכשירים אלקטרוניים על מנת להפחית את הסיכון להתפשטות קוביד 19:נפח


כאשר וירוס הקורונה מתפשט מיום ליום, אנו יודעים כעת שרק בלימה מוחלטת והיגיינה ללא דופי יכולים למנוע את סיכוני הזיהום. בנוסף לשטיפת ידיים חוזרות ונשנות, עלינו לבצע חיטוי קבוע של המכשירים האלקטרוניים שלנו.

הסמארטפון הוא הראשון שמודאג, אנחנו לוקחים אותו לחלוטין לכל מקום, וגם כששוטפים ידיים באופן קבוע, אנחנו נוגעים בו לפעמים באצבעות ” מלוכלכות ” .
על פי מחקר מאוניברסיטת אורגון, על גבי מסכי המגע שלנו ניתן למצוא יותר מ -7,000 חיידקים .
כזכור, נגיף Covid-19 נשאר בממוצע 6 שעות על בגדינו, ובין 12 שעות ל -4 ימים על משטחים אינרטיים. אנו מאפשרים לך לדמיין כמה קשה להבטיח הגנה מוחלטת, ולכן חיוני בהחלט לעשות כל שניתן כדי להפחית את הסיכונים.

מהם הכללים שצריך לנקות כדי לנקות את הטלפון החכם שלך?

– כפפות לטקס או בד אינן מונעות את הסיכון לזיהום ( בקמצוץ הן מפחיתות את הרפלקס לגעת בפנים ), ואי אפשר להשתמש במסך המגע כשנלבשים אותן.
עם זאת, יש כפפות עם מסך מגע מיוחד, המכילות חוט כסף לשימוש בסמארטפון שלך גם עם הידיים מכוסות:

– אל תשתמש בחומרי ניקוי רבי עוצמה כמו אלה המוקדשים למשטחים קונבנציונליים ( מטבח, אמבטיה) על
פי ביטקום (האגודה הפדרלית לטכנולוגיות מידע ומדיה חדשה), חומרי ניקוי, מי סבון, חומרי ניקוי ומוצרי חלונות מבוססי אלכוהול אסורים בסמארטפונים.

יהיה עליך לבחור בחומר ניקוי ספציפי ללא אלכוהול למסכי הטלפון החכם ולמכשירים האחרים שלך (טאבלטים, מחשבים, טלוויזיה וכו ‘):

– אין לרסס את המוצר ישירות על המכשיר ולהימנע מכל מגע עם מים. הטלפונים רגישים מאוד ללחות ובמקרה של נזק היצרן לא יישא באחריות.

כיצד לחטא את המסכים בבטחה?

1. בטיחות ראשית: כדי למנוע את הסיכון לקצר חשמלי, ראשית עליך לכבות את המכשיר. במידת הצורך, כבה אותו ונתק את כל הכבלים, וודא שהוא ” קר”.

2. ניקוי עדין: הרטיב מטלית ניקוי מיקרו-סיבים נטולת מוך. סחט אותו בזהירות ונגב את המסך בעדינות.

3. ייבוש עדין: לאחר הניקוי, המשך לייבוש מיידי. לשם כך, בד רך כמו לעדשות המצלמה יהיה מושלם.

מהם המוצרים היעילים לחיטוי מכשירים אלקטרוניים?

ישנם חומרי חיטוי ספציפיים ולא פולשניים למכשירים. כמו ביטקום, אפל ומותגים אחרים אכן אישרו כי ” ניתן ” להשתמש במוצרים מסוימים למיגור חיידקים מהסמארטפונים בתקופה הארסית במיוחד של covid-19 .

מקובל כי פתרונות המבוססים על אלכוהול איזופרופיל (70%) יעילים כנגד חיידקים ותואמים לסמארטפונים. אם אתה קונה את זה בצורה נוזלית, יהיה צורך להספיג מטלית רכה במוצר לפני שתעביר אותו למכשירים.

– שקול סרטי מגן כאמצעי זהירות: הדבר מסייע במניעת שריטות ונזקים כתוצאה מחומרי חיטוי על בסיס אלכוהול. לאחר הדבקה של הסרטים, תוכלו להשתמש בחומר החיטוי באופן קבוע יותר.

איך מנקים את הטלפון בזמן הנסיעה?

כדי לנקות ולחטא את הטלפון הסלולרי מחוץ לבית, מגבונים פשוטים למשקפיים הם אידיאליים. הם הורגים את רוב החיידקים והחיידקים. להחליק לתיק!

כיצד לנקות את השקעים, הכבלים ומקלדת המכשירים?

מרבית החיידקים והחיידקים מתאספים גם בפערים ובפתחים בחלקו הקדמי או האחורי של הסמארטפון.
כדי לנקות את האזורים הללו, השתמשו במשחת סיליקון ניקוי ואנטיבקטריאלי. המרקם מסתגל לצורת האזור לחיטוי, כגון שקע כבל השמע, מרווח מקשי המקלדת, יציאת טעינת המכשיר, יציאות ה- USB …

5 טיפים להגנה על הטלפון שלך זמן רב יותר

על מנת שלא תצטרך לנקות את הטלפון הסלולרי שלך כל חמש דקות, אתה יכול לנקוט באמצעי מניעה אלה:

1. אל תרים את הטלפון שלך כשאתה נמצא בשירותים ציבוריים
2. אל תיגע בטלפון שלך בזמן שאתה מבשל, ואל אל תניחו אותו על שולחן הערבוב (שלא לדבר על מסעדה)
3. אל תניחו את הסמארטפון שלכם על ציוד בחדרי כושר
4. אל תיגעו בו בזמן שאתם מורחים איפור או קרמים על העור
5. אל תשתמש בג’לים הידרו-אלכוהוליים לניקוי המכשירים שלך, אין להם שום השפעה על משטחים אינרטיים

אם יש לך ספק, אתה יכול לנצל את הכליאה כדי לתרגל ניקוי רעלים דיגיטלי … תבחין עד כמה זה יכול להיות משחרר!

About the author

admin

Leave a Comment