בית בְּרִיאוּת

מה זה סקס טוב? ומה חשוב לגברים במיטה? 7 תשובות כנות

Written by admin

יש סקס טוב ומין רע. כולנו יודעים ש. עם זאת, אתה לא צריך לשגע את עצמך לגמרי מדאגה שאולי אתה לא מספיק טוב במיטה.

אם אתם אוהבים אחד את השני ויש לכם רצון אחד לשני, אתם לא יכולים לעשות כל כך הרבה רע. וכל השאר קורה לאט לאט כשאתם מכירים טוב יותר ומה האחר אוהב ומה לא. זו התיאוריה. למרבה הצער, זה לא תמיד עוזר בפועל. כי כמובן שאנחנו הנשים דואגות מספיק פעמים אם הגבר לצידנו מרוצה מחיי המין המשותפים שלהם או לא. “מופרכת לחלוטין”, אומרת המטפלת במין סוזן קוויאליאם. “בסופו של דבר ההתלהבות, ההומור והרצון לשמח אנשים אחרים הם כל מה שצריך כדי להיות מאהב טוב.”

אם אתה עדיין מודאג, המטפל מייעץ: “רק תזכור תמיד שהגבר לצידך שמח פשוט בגלל שאתה שם ומשום שאתה מרגיש בנוח איתו. חשוב יותר מכל טכניקה זה להירגע. להיות וליהנות ממין. “

ואם אתה מסתכל על מה שבאמת חשוב לגברים במהלך יחסי מין, אתה שם לב במהירות שגברים לא חושבים ככה כשמדובר במין. להלן שבעה דברים שגברים מחפשים במהלך יחסי מין:לְהַצִיג

1. מהו יחסי מין טובים? להיות רצוי

ברור שגברים מופעלים ביותר כשהם מבחינים בכך שהאישה שבלב שלהם מבוקשת. מבוקש פיזית – שלם, עם עור ושיער. אף אחד לא רוצה להרגיש טבעי כשמדובר במין. מין ממוצע ומספר שגרתי? לא תודה!

אז הראה לו כמה הוא משגע אותך. עם מילים, עם נשימה כבדה, עם פרוע. ואם אתה חושב שגברים תמיד צריכים להתחיל, עליך לשנות משהו מהר ככל האפשר. לכן: היו פעילים ותובעניים. זה יתמוסס. מוּבטָח!

2. מהו יחסי מין טובים? ניסויים

כשאומרים על מישהו שהוא רע במיטה, יש ברוב המקרים סיבה: הם לא מוכנים להסתבך בדברים חדשים והם תמיד מעדיפים את אותו מין מוחלט. ניסויים? שום דבר!

זה לא אומר שאתה צריך לעשות כל מה שבן הזוג שלך רוצה. במקום זאת, מדובר בלהיות פתוח לרצונותיו ולהעדפותיו של השותף. לחיי מין טובים, חשוב שתוכלו לדבר ביניכם על מה חסר לכם ומה הייתם רוצים לנסות בלי שהשני יצחק או יחסום אתכם על הסף. אז אם מתחשק לכם להתנסות: עשו זאת! לפחות זה מה שהגברים רוצים.

אתה עשוי להתעניין גם ב: קשה אך הוגן: 9 רעיונות מרגשים למתחילים ב- SM

צעצועים זוגיים יכולים גם להעשיר את חיי המין שלך. לדוגמא, הצעצוע הזה לאוהבים מאת Lelo , אותו תוכלו לצפות כאן באמזון, פופולרי.

בסרטון: צעצועי מין DIY: לדברים האלה יש פונקציה משנית חמה

3. מהו יחסי מין טובים? יותר ממין

סקס לא תמיד קשור לדבר אחד. אז במקרה זה: לאורגזמה. אם אתה מתרכז רק באורגזמה בכל מחיר, אתה מאבד את התמונה הגדולה יותר. משחק מקדים יכול להיות יותר מלהיב.

ואתה צריך להראות זאת לבן / בת הזוג שלך. במהלך המשחק המקדים, אמור לו אם המגע שלו מדליק אותך. קרב אותו, גנח, אמור לו – עשה מה שאתה רוצה, אבל הראה לו כשאתה אוהב משהו. כל נגיעות, מילים ונשיקות הופכות לחוויה מינית. כי כל זה מין. לא רק פנימה ואורגזמה. למרבה המזל, גם הגברים רואים זאת כך.

4. מהו יחסי מין טובים? אל תהיה אנוכי

הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות במיטה הוא להיות אנוכי. זה פשוט מאוד לא סקסי. אז אל תתנו לו לעשות את כל העבודה אם אתם לא מחזירים לכם מדי פעם. תארו לעצמכם שני אנשים עם גישה פאסיבית כל כך שרוצים לקיים יחסי מין. אחרי הכל, זו תהיה חווית מין גרועה למדי, לא? גם הגברים רואים את זה ככה.

Image par Niek Verlaan de Pixabay

5. מהו יחסי מין טובים? אל תיעלב

עדיין לא נפל אדון מהשמיים. אז אל תיעלב אם מישהו מנסה ללמד אותך משהו במיטה או אם הוא מעיר על כמה דברים שאולי תוכל לעשות אחרת. בטח, קבלת ביקורת אינה קלה כשמדובר במין. אחרי הכל, אנחנו לא רוצים להיות מתחילים לגמרי.

אבל ביקורת לא אומרת שאתה כישלון במיטה. לכל בן / בת זוג מין יש העדפות שונות ולכן יש לאפשר לו להגיב על מה שהוא אוהב ועל מה שהוא רוצה שיהיה שונה. היכולת לדבר על כך בפתיחות – גם גברים מוצאים את זה סקסי.

אתה יכול גם לעשות תרגילי רצפת אגן בשביל יותר כיף במיטה. למשל עם אימון נכון או עם כדורי אהבה.

6. מהו יחסי מין טובים? הוּמוֹר

הומור ומין? כן בטח! למעשה, זה שילוב טוב מאוד. אחרי הכל מדובר בילוי משותף. וזה לא תמיד צריך להיות רציני. אם משהו משתבש, אתה תוקע את הראש, המיטה קורסת או שאתה משמיע רעשים מוזרים, אז אתה אמור להיות מסוגל לצחוק ביחד.

אחרי הכל, אתם די אינטימיים וקרובים זה לזה. אתה צריך להיות רגוע ולהיות מסוגל לצחוק כשמתחשק לך. יש לזה אפקט מחבר ונינוח והופך את המין לאינטימי ויפה עוד יותר.

7. מהו יחסי מין טובים? שחרר

אם אתה לא יכול להרשות לעצמך ללכת במהלך יחסי מין, אתה בהחלט מפסיד משהו. אז אם אתה כל הזמן תוהה מה לעשות מתי ואיך לחמם אותו, אולי פשוט תשכח לכבות את הראש וליהנות מהרגע.

About the author

admin

Leave a Comment