בית מתכונים

Balayage & Co: אלו טכניקות ההדגשה הפופולריות ביותר

Written by admin

Balayage היא אחת מטכניקות ההדגשה הפופולריות ביותר. אנו חושפים כיצד נוצר המראה הטרנדי, כמה יקר balayage ולאיזה אורך שיער מתאימה טכניקת הצביעה.

מתחשק לך שינוי, אבל לא רוצה להעז להסתפר חדש או לצבוע את כל השיער? או שאתה רק רוצה לתבל מעט את תסרוקתך? ואז הדגשים הם הפיתרון המושלם. הם הופכים את המראה שלך מייד למעניין יותר, רענן ומודרני יותר עם אפקטים קלים או תמציתיים תלויים, בהתאם להעדפתך.

איזו טכניקת גדיל היא אופנתית ומה המשמעות של המונחים balayage , ombré או slicing, תוכלו לגלות בגדיל ABC הגדול!

1. Balayage: הדגשים ביד חופשית למראה טבעי

האם אתה רוצה מדגיש טבעי למראה? ואז טכניקת הצביעה ‘balayage’ מתאימה בדיוק עבורך. המונח בא מהמילה הצרפתית ‘balayer’ ופירושו ‘לפנות’. המספרה מורחת את הצבע ביד חופשית בעזרת מברשת. זה יוצר דגשים בעוצמה ובעוצמה שונים – זה יוצר אפקט רך וטבעי.

בניגוד להדגשות המקובלות, טכניקת balayage בדרך כלל אינה משתמשת בנייר כסף, במקום זאת ההלבנה מוחלת על אזורים ספציפיים בשיער בעזרת מברשת. לאחר זמן החשיפה, ההלבנה נשטפת ביסודיות.

דרושים מספר צעדים
לבליחה. קווצות Balayage צריכות להראות טבעיות ככל האפשר. כדי להשיג זאת, השיער גוון לאחר הלבנה ושטיפה. לצורך כך מוחל גוון אינטנסיבי על כל השיער שעליו נדון לפני הלקוח. לעתים קרובות משתמשים בגוון אפרפר כשהוא מאזן את הצבע הצהבהב של השיער שהולבן בעבר. לאחר זמן חשיפה קצר של כ -10 דקות, גוון נשטף. זה יוצר את המראה הרך הרצוי האופייני ל balayage.

חשוב לדעת
בשיער balayage, התוצאה הסופית מתגלה רק לאחר כמה שטיפות, מכיוון שאז נשטף הגוון העודף והדגשים נראים שוב מעט בהירים יותר. אם אזורי השיער בשיער שלך בהירים מדי עבורך, תוכל להבהיר אותם שוב. מספרות רבות מציעות זאת כשירות חינם.

בסרטון: איזו תסרוקת חלומית מתאימה למזלות שלך?

Balayage: משך, עלויות ודרישות

כמה זמן נמשך balayage?
אם אתה רוצה הדגשת balayage, עליך להביא איתך זמן: תלוי בכמות ובאורך השיער, ההתקשרות ללא הידיים, השרייה, שטיפה, גוון, שטיפה שוב והעיצוב יכול להימשך עד ארבע שעות. ככל שהשיער עדין וקל יותר, כך הוא הולך מהר יותר.

כמה יקר הוא balayage?
מכיוון שטכניקת הצביעה דורשת ניסיון, הרבה טקט והרבה זמן, balayage הוא אחד השירותים היקרים במספרה. העלויות יכולות להיות בין 70 יורו ל -300 יורו. עדיף לשאול במספרה לפני כן.

האם balayage אפשרי גם עם שיער חום כהה?
באופן עקרוני, ניתן להשתמש בטכניקה של גדיל balayage עם כל צבעי השיער הטבעיים. המטרה היא ליצור דגשים עדינים וטבעיים בשניים-שלושה גוונים בהירים יותר מצבע השיער הבסיסי. עם זאת, תלוי בעובי ובצבע השיער שלך, זה ייקח יותר זמן. ככל שהשיער כהה וחזק יותר, כך כדאי לתכנן יותר זמן.

Balayage לשיער קצר – האם זה אפשרי?
Balayage נמצא, אין שאלה לגבי זה. אך מראה השיא אינו מתאים לכל אורך השיער. כדי שהתוצאה תהיה טבעית יש צורך באורך מסוים של שיער – השיער צריך להיות בינוני עד ארוך. אז אם אתה לובש כרגע גזרת פיקסי או בוב קצר, אתה צריך לתת לשיער שלך לצמוח קצת לפני שאתה מקבל קווצות balayage. אם השיער שלך ארוך מעט מאורך הסנטר אתה יכול להתחיל! מראה balayage נראה נהדר בשילוב עם גלים רכים, במיוחד על בוב מעט ארוך יותר.

קרא עוד: צביעת שיערך בעצמך: אלה 7 הטעויות הנפוצות ביותר

2. Babylights: הדגשים הטובים ביותר למראה נשיקת השמש

Babylights הם הטרנד האחרון בכל הנוגע לדגשים. בהתאם לשם, טכניקת צביעה זו רק מוסיפה לשיער מבטאים צבעוניים. משמעות הדבר היא כי צבע השיער הטבעי נשמר ומעט מאוד גדילי אור מגדירים את הדגשים. זה הופך את התינוקות לחלופה המושלמת אם אתה לא מעז ללכת למראה שלם.

בניגוד ל”אפקט הדו-גוני “של שיטת צביעת אומבר, על התינוקות להעלות את הרושם כי השמש הוארה באופן טבעי על ידי השמש.

Image par Niek Verlaan de Pixabay

3. אורות נמוכים: הדגשות כהות למלאות רבה יותר

בעבר, טכניקת “Low Lights” שימשה רק כפתרון לשיער אפור. כאן נקבעים הדגשים כהים ליצירת ניגודיות מגוונת ולהעניק לשיער עומק רב יותר.

שיער בלונדיני משתלב עם גוונים חומים בהירים ובהירים, חום בינוני או כהה משתלב עם ברונטיות. אם הדגשים אינם שונים ביותר משני גוונים מצבע הבסיס, התמונה הכוללת נראית טבעית במיוחד.

4. הצללה טבעית: גרסה רכה של balayage

“הצללה טבעית” מושלם לכל מי שרוצה מראה חוף טבעי עם אפקטים של בלונדינית בהירה – באופן אידיאלי לשיער שנופל מעט על הכתף. טכניקת ההדגשה או הצביעה להצללה טבעית דומה מאוד ל balayage, אך לעיתים קרובות עדינים יותר. המשמעות היא שצבע ההדגשה בהיר רק מצבע הבסיס.

5. ברונד: הדגשות בהירות וכהות

המונח ברונדה מורכב מהמילים האנגליות ‘חום’ ו’בלונדינית ‘. ערבוב הדגשים בלונדיניים וחומים יוצר מראה קיצי טבעי. טרנד השיער הזה לא רק מחמיא לכל עור פנים, אלא גם מעניק מיד אפקט שקוע.

בניגוד לאומבה של טרנד השיער, השיפוע עם ברונד הרבה יותר רך וזורם. הדגשים האישיים משתלבים יחד כדי ליצור משחק צבעים טבעי.

6. אומברה: הדרגתיות מחושך לאור

בלוגרים, דוגמניות ושחקנים אוהבים את המראה הלאטי מקיאטו הזה. הדבר המיוחד בטכניקת הצביעה הזו: הניגוד בין כהה לאור.

בתרגום חופשי, שיער אומברי פירושו ‘שיער צל’ ומתאר את טכניקת הצביעה בה השיער נשאר כהה מלמעלה וצבעו בהיר בחלקו התחתון. הגישה נשמרת עד האוזניים בגווני ברונטית ועד לבלונד כהה ואז הולכת לקצות בלונדינית בהירה.

7. Sombré: טבעי יותר ממראה ה- ombré

הטבעיות היא הטרנד: טכניקת צביעת אומבריה מתפתחת גם היא ומוצגת כ’אומברה רכה ‘או’ סומברה ‘. טכניקת הדגשה זו נמנעת מקצוות קשים כדי ליצור מעבר חלק בהרבה. החוטים התחתונים בהירים שניים-שלושה בלבד, ולא ארבעה עד שישה גוונים כמו במראה האומברי.

8. צב: מעברים רכים

מעברים רכים ומעט ניגודיות – טרנד השיער ‘Tortoiseshell’ (נקרא גם Ecaille) נותן ערך רב לשיפוע הצבע הרך ביותר.

בעוד שניתן לזהות בבירור את ההבדל בין בהיר לכהה במראה האומברי, הטכניקה החדשה לצביעה של ‘צב המגן’ צריכה להימנע ככל האפשר מניגודים קשים. חשוב לציין כי הצבעים לא צריכים לסטות בצורה משמעותית מצבע השיער הבסיסי.

9. חיתוך: הסרטים הקלאסיים מדגישים

‘חיתוך’ הוא כנראה טכניקת ההדגשה הידועה ביותר – והיא עדיין פופולרית מאוד. כאן, גדילים דקים עטופים בנייר כסף ומבהירים. בסופו של דבר זה יוצר שינוי בין צבע השיער הטבעי כהה יותר לפסים הבהירים יותר.

‘שמנמן’ פירושו משהו כמו שמנמן או מגושם. בניגוד ל’חיתוך ‘, טכניקת הדגשה זו צובעת במכוון קווצות שיער עבות בהירות או כהות יותר. בעוד שהניגודים הבהירים-כהים היו עדיין פופולריים בקרב “שיער שמנמן” בשנות ה -90, הדגשים הבלוקים הם עכשיו קצת יותר טבעיים הודות לדרגי צבע רכים יותר.

About the author

admin

Leave a Comment