בית בְּרִיאוּת

אמירות ליום הולדת מצחיק לחכם: לוואטסאפ או לכרטיס!

Written by admin

מצחיק, קצר או בצורת חריזה: כאן תמצאו אמרות הולדת מתאימות. תוכלו לכתוב את הברכות בכרטיס בדרך הקלאסית, או שתוכלו לשלוח את ברכות יום ההולדת באמצעות הוואטסאפ. יצרנו גם תמונות אמירה חופשית!

כל שנה אנחנו יושבים מול כרטיסים ריקים ומחפשים אמרות ליום הולדת. ‘יום הולדת שמח’ – משעמם מדי! אבל מה אתה כותב לילד יום ההולדת? אחרי הכל, הרבה אמרות יום הולדת ידועות נראות נדושות מדי או פשוט אינן הולמות את מה שאתה באמת רוצה להביע.

דברי יום הולדת: שלחו בחינם באמצעות ווטסאפ

אמרות יום הולדת שאתה כותב בעצמך הן כמובן היפות ביותר. אבל בואו נהיה כנים: כשאנחנו יושבים מול הכרטיס הריק, אנחנו פשוט לא יכולים לחשוב על אמירה נמרצת או טקסט רגשי שאיתו נוכל לשמח את ילד ההולדת.

אז אנו זקוקים לאמרות יום הולדת שמהן אנו יכולים, בואו נגיד, להיות קצת “מעוררי השראה”. הצעות מחיר הן תמיד פופולריות כאמרות יום הולדת. במקרה הטוב, הם תואמים גם את הדמות של ילד יום ההולדת.

תוכלו לכתוב את דברי יום ההולדת ביד בכרטיס באופן המסורתי, או להוריד את דברי יום ההולדת בחינם ולשלוח אותם באמצעות ווטסאפ. יצרנו עבורך 15 אמרות יפות ליום הולדת:

אמירות ליום הולדת: אתה תמיד יכול להיות מצחיק!

אמירות ליום הולדת שמצחיקות ומעלות חיוך על פני ילד יום ההולדת מתקבלות בצורה הטובה ביותר. למרבה הצער, זה לא כל כך קל עם הומור: עד כמה אמרות יום ההולדת המתבדחות יכולות להגיע? האם ניתן למקד גיל? האם מונחים כמו קמטים, עצבים איסקיאטיים, הליכונים ושיער אפור הם טאבו?

חשבו על ילד ההולדת באמרות יום ההולדת הפוטנציאליות שלכם. אם זה רגיש למדי ולא יכול להתמודד עם הזדקנות, תן לבדיחות כביכול על הגיל להיות טובות יותר. במקרה כזה הם קלאסיקות מצחיקות. אם ילד יום ההולדת רואה את היום המיוחד שלהם באופן רופף למדי, תוכלו לעבור קצת מעל לראש – מבחינת הומור.

Image par Harry Strauss de Pixabay


להלן 5 אמרות יום הולדת מצחיקות:

כל טוב אהובי! שאלה אחת: היית עצוב מאוד כשהדינוזאורים נכחדו אז?

למעשה רציתי להביא לך כוכב מהשמיים ליום ההולדת שלך. אבל היה כל כך קשה לעטוף.

אתה באמת זקן כאשר נרות יום ההולדת יקרים יותר מהעוגה.

האם אתה כבר רואה את הקמטים הראשונים?
מעכשיו אתה אחד הישנים.


סגנון, קסם וזקנה … לפחות דבר אחד היית יכול להשיג היום!

אמרות יום הולדת בצורת חרוז: הרעיונות הכי יפים בסרטון

עד כה לא נמצא דבר מתאים? ואז לבדוק את הסרטון שלנו! בו אנו מראים לכם אמרות יצירתיות יותר ליום הולדת למשפחה, חברים ומכרים. הדבר הנחמד באמירות יום ההולדת האלה: יש הרבה חרוזים!

אמרות ליום הולדת 18

ביום הולדת 18, יש הרבה רעש מבחינת הטכנולוגיה. חרוזים מצחיקים על התבגרות פופולריים במיוחד. אם אתם מחפשים יום הולדת שאומר לילדכם, תוכלו גם לכתוב יום הולדת רגשי בכרטיס בכדי להביע את רגשותיכם.

עם הרבה אהבה: אמרות יום הולדת לבן הזוג

האם אתה מוצא חרוז בתור יום הולדת שאומר נדוש או ילדותי מדי עבור בן / בת הזוג שלך? האם אתה מחפש אמרות רומנטיות המביעות את אהבתך? אז יש לנו משהו בשבילך! אספנו למעלה משלושים אמירות וציטוטים ליום הולדת, ובכולן נכתב “אני אוהב אותך, ילדת יום הולדת”.

אמרות יום הולדת לחבר הכי טוב

כשזה יום ההולדת של החבר הכי טוב שלך, זה לא בהכרח צריך להיות יום הולדת טיפוסי עבור הכרטיס או הודעת הוואטסאפ הלילית. אתה יכול גם להראות לה כמה אתה אוהב אותה באמירת חברות נחמדה. אמירות אלה לא מתאימות רק ליום הולדת, אתה יכול לשתף אותן 365 ימים בשנה. הנה באה השראה:

אמירות לידה: ל”כרטיס יום ההולדת “הראשון

היה תינוק במעגל החברים שלך או במשפחה שלך ואתה מחפש אמירה מתאימה לכרטיס הברכה? כאן

About the author

admin

Leave a Comment